O firme GD Design s.r.o.

Naša firma pôsobí na českom trhu od roku 1997. Od samotného počiatku sa zameriavame na výrobu a distribúciu sviečok. Postupom času sme sa prepracovali k širokému sortimentu dekoratívnych aj vonných sviečok, ktoré uspokojujú aj toho najnáročnejšieho zákazníka. V našej ponuke nájdete okrem celoročných kolekcií aj kolekcie k špeciálnym príležitostiam ako sú Vianoce, Veľká noc, Valentín, jar a iné.  Našou snahou je ponúknuť čo najväčšiu farebnú i tvarovú škálu sviečok, pri zachovaní kvality materiálu, vo väčšej miere parfumovaného

K ponuke sortimentu sviečok už viac ako 5 rokov patrí tiež nábytok, interiérové doplnky a darčekový tovar, ktorý sme zaradili v dôsledku dopytu na trhu a snahe ponúknuť zákazníkovi širokú škálu výrobkov pod jednou strechou.

Z nábytku to je predovšetkým kolekcia rustikálneho nábytku, Antique a Provence. Interiérové doplnky zahŕňajú číre sklo (vrátane sklenených podložiek a podnosov, vázy, misy a domáce sklo) a práskané sklo, z časti tiež farebné, ďalej kovové svietniky a stojany, keramiku, porcelán, ručne maľované obrazy aj reprodukcie, hodiny (nástenné, stolné aj stojace), lampy, sošky zo sadry a dekorácie k zvláštnym príležitostiam ako sú Vianoce, Veľká noc, Valentín a pod. Každým rokom sa naša firma tiež zúčastňuje výstavy interiérových doplnkov a nábytku Tendence v Prahe.    

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0,00
  • Kontakty
  • +421 915 735 385 (Po - Pá 7:00 - 15:30)
  • Velkoobchod